"Başaracağımı düşünmüyorum, başaracağımı biliyorum."

 • Kemmons Wilson
 •  

  İnsan Kaynakları Politikamız

  Kişilere eşit fırsat vererek; gelişmeye açık, değişimden korkmayan, takım çalışmasını seven, misafir memnuniyetini öncelikli olarak benimsemiş, dinamik kişileri bünyemize kazandırmak; görevlerde sürekli gelişimlerini sağlamak, kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmektir.

  İnsan Kaynakları Vizyonumuz

  Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, başarılarımızda en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak; müşteri odaklı, etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sektörde en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

  İşe Alım Sistemi

  Eğitim düzeyi yüksek, çağdaş, bulundukları ortamlarda farklılıkları ile dikkat çeken, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım oyuncusu, topluma karşı yüksek sorumluluk sahibi, ahlaki değerlere saygılı, koşulsuz misafir memnuniyeti felsefesini özümsemiş, insan gücünü firmamıza kazandırmaktır.

  Misafire hizmet ruhunu içinde barındıran ve sürekli yeni işler öğrenerek kendilerini geliştirmeyi ilke edinen çalışanların Holiday Inn Ankara - Kavaklıdere çatışı altında bulunmaları bize mutluluk vermektedir.

  Sizde Holiday Inn Ankara - Kavaklıdere ailesine katılmak istiyor, açık pozisyonlar ile ilgileniyorsanz; istediğiniz açık pozisyona iş başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır.

  Otelimizin çalışan ihtiyaçlarına göre olumlu değerlendirilen adaylar, aktif mülakat süreci içerisinde iş görüşmelerine davet edilecektir. Ailemize katlan yeni Holiday Inn üyeleri ile daha iyi adımlara imza atacak oluşumuz bizi mutlu edecektir.

  Dünya çapında 3300'ün üzerinde olan otelleri ile Holiday Inn dünyanın en tanınmış otel markasıdır.

  Eğitim

  Otelimizde göreve başlayan tüm çalışanlar "oryantasyon" programına alınırlar.Bu programda otelimiz tüm yönleriyle yeni ekip üyelerimize tanıtılır.Otelimizin tarihçesi,kuralları ve çalışma koşulları hakkında detaylı olarak bilgi verilir.

  Yeni başlayan ekip üyelerimizin alındığı bu program dışında otelimizde,yıl içinde çeşitli mesleki ve kişisel eğitim programları düzenlenir.Çalışanlarımızın yabancı dil düzeylerini geliştirebilmeleri için İngilizce eğitimleri verilir.

  Performans Değerlendirme

  Otelimizde göreve başlayan tüm çalışanlarımız için 3 ayın sonunda "performans değerlendirmesi" yapılır.Yönetici ve çalışanın karşılıklı görüşerek yaptığı bu değerlendirmede 3 aylık süre içinde çalışanın performansı,ekip uyumu,iletişimi gibi faktörler değerlendirilir.

  Bir diğer performans değerlendirmesi de tüm çalışanlarımız için uygulanan "yıllık performans değerlendirmesi"dir. Bu değerlendirmede, farklı ünvan grupları için farklı değerlendirme formları kullanılır.Çalışanlar ve yöneticileri karşılıklı görüşerek bir yıllık bir dönemi değerlendirme ve görüş alışverişinde bulunma fırsatı bulurlar.

  CV Eklemek için lütfen tıklayınız.