• Resim
  • Resim
  • Resim

ODA HİZMETLERİ

Evinizde sahip olduğunuz sıcak ortamı, konforlu ve lüks servis ile birleştiren Holiday Inn Ankara - Kavaklıdere ikinci adresiniz olacaktır.

Konaklamalarınızda hangi tip odayı seçerseniz seçin, yüksek kalite standartlarının ve detaylara verilen önemin yarattığı farkı tecrübe edeceksiniz. 

LED TV, Elektronik kasa, Saç kurutma makinası, oda içinde bağımsız olarak ayarlanabilen klima ve ücretsiz yüksek hızlı internet bağlantısı tüm odalarda sunulan teknolojik hizmetlerden sadece bir kısmı. Kullanılan malzemelerden, seçilen renklere, mobilyaların tasarımından, dekorasyon anlayışına kadar her detay sizler için düşünülmüştür. 

KAHVALTI

Yeni güne zinde ve keyifle başlamanız için özenle hazırlanmış zengin açık büfe kahvaltımız, Monde Restaurant'da hafta içi 06:30 - 10:30, hafta sonu 06:30 - 11:00 saatleri arasında servis edilmektedir.

MINI GYM

Konaklayan misafirlerimizin ücretsiz kullanabilecekleri bu ortam, günün stresini atmalarına yardımcı olacak özel fitness aletleri ile hizmet vermektedir.

Haftanın her günü 06:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

ÇAMAŞIRHANE

Çamaşırhanemizde Yıkama, kuru temizleme ve günlük kuru temizleme hizmetleri verilmektedir.

Kuru temizleme ve çamaşır servisinde kıyafetler, saat 10:00'a kadar verildiği taktirde en geç 17:00'ye kadar, 10:00 sonrası verildiği taktirde ise ertesi gün saat 10:00'da teslim edilir. Ütü servisi akşam 16:00'ya kadar devam etmektedir. Hızlı servis istenilmesi durumunda %50 fiyat farkı uygulanır. Çamaşırhane servisi Pazar günleri kapalıdır.

ODA SERVİSİ

Usta aşçılarımızın özenle hazırlamış olduğu eşsiz lezzetleri evinizdeki konforu sağlayan odalarımızda tadabilirsiniz.

Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin tatkarla odanızda 24 saat ziyafet...

UYANDIRMA SERVİSİ

Bu hizmeti kullanmak istediğinizde resepsiyonu arayarak bildirim yapmanız ve güzel bir uykuya dalmanz yeterli...

SHUTTLE SERVİSİ

Havaalanı - Otel, Otel - Havaalanı veya randevularınız için tam donanımlı araçlarımız ve tecrübeli şöförlerimiz değerli misafirlerimizi güvenle taşıyor.

Rezervasyon yaptırmak veya ayrıntılı bilgi için ön büro departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.